Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
uctovani o zasobach (zaznam on line)

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: Účtování o zásobách (záznam on-line) # 1. VOX a.s.

Neuvedeno * Členění zásob. Zásady účtování v účtové třídě 1. Oceňování zásob. Řešení příkladů účtování (nakoupené zásoby způsob „A“, cenové odchylky, dobropisy – opravné daňové doklady, nakoupené zásoby způsob „B“, zásoby vytvořené vlastní činností, inventarizační rozdíly a uzávěrkové účetní případy). DPH související se zásobami.
Členění zásob.Zásady účtování v účtové třídě 1.Oceňování zásob.Řešení příkladů účtování (nakoupené zásoby způsob „A“, cenové odchylky, dobropisy – opravné daňové doklady, nakoupené zásoby způsob „B“, zásoby vytvořené vlastní činností, inventarizační rozdíly a uzávěrkové účetní případy).DPH související se zásobami.

Obsah kurzu - školení     Členění zásob.Zásady účtování v účtové třídě 1.Oceňování zásob.Řešení příkladů účtování (nakoupené zásoby způsob „A“, cenové odchylky, dobropisy – opravné daňové doklady, nakoupené zásoby způsob „B“, zásoby vytvořené vlastní činností, inventarizační rozdíly a uzávěrkové účetní případy).DPH související se zásobami.

Cíl školení - poznámka ke kurzu     Neuvedeno
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • URČENO Účetním, podnikatelům, finančním manažerům, daňovým poradcům a zájemcům o problematiku. PŘÍNOS V rámci webináře budou názorně předvedeny základní postupy účtování o zásobách. Součástí výkladu budou i základní účetní operace o zásobách, tak i složitější a komplikované účetní případy, které se mohou týkat např. opravných daňových dokladů, inventarizačních rozdílů apod. Samozřejmostí jsou vazby na daň z příjmů a daň z přidané hodnoty.
  • Tomáš Líbal účetní a ekonomický poradce
  • Po objednání obdržíte na Vámi uvedený e-mail zálohovou fakturu s organizačními pokyny. Částku je možno uhradit hotově v místě konání nebo bankovním převodem. Počítačové kurzy je možné platit pouze bezhotovostně. Bezplatné storno semináře přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho zahájením. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy na seminář vůbec nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu semináře.
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHKurzy: Účtování zásobách


Květen 2019 # Neuvedeno * Členění zásob. Zásady účtování v účtové třídě 1. Oceňování zásob. Řešení příkladů účtování (nakoupené zásoby způsob „A“, cenové odchylky, dobropisy – opravné daňové doklady, nakoupené zásoby způsob „B“, zásoby vytvořené vlastní činností, inventarizační rozdíly a uzávěrkové účetní případy). DPH související se ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Účtování o zásobách (záznam on-line)

Strana: | >> 1 << | Celkem: 1 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Účtování | zásobách | (záznamhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_75906_uctovani-o-zasobach-(zaznam-on-line).html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde