Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
lean six sigma

Studium-Kurzy.czŠKOLENÍ: LEAN SIX SIGMA # ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.

[KURZY] Co je za pojmem Lean a kde lze aplikovat? A co za pojmem Six sigma a odkud pochází? A co teprve Lean Six Sigma? Jak tuto filozofii využít v logistické praxi? Six Sigma pomáhá všude tam, kde je ke zlepšení procesu či návrhu výrobku potřeba hlubokého porozumění a to je možné získat jedině měřením a analýzou. Lean naproti tomu nabízí řadu hotových řešení. Ukážeme si jak se oba přístupy dokonale doplňují.
[KURZY] Co je za pojmem Lean a kde lze aplikovat? A co za pojmem Six sigma a odkud pochází? A co teprve Lean Six Sigma? Jak tuto filozofii využít v logistické praxi? Six Sigma pomáhá všude tam, kde je ke zlepšení procesu či návrhu výrobku potřeba hlubokého porozumění a to je možné získat jedině měřením a analýzou. Lean naproti tomu nabízí řadu hotových řešení. Ukážeme si jak se oba přístupy dokonale doplňují. Co Vám předáme - co Vás naučíme Že Six Sigma pomáhá všude tam, kde je ke zlepšení procesu či návrhu výrobku hlubokého porozumění a že to je možné získat jedině měřením a analýzou, že Lean naproti tomu nabízí řadu hotových řešení, že Six Sigma zase říká, jak takový projekt zlepšování začít, jak ho řídit a jak dovést do úspěšného, trvale udržitelného zlepšení a konce, že Lean se zaměřuje více na logistiku a Six Sigma více na technologie, a že oba přístupy se tak dokonale doplňují. Pokud tyto postupy neznáte, či naopak chcete prohloubit své znalosti a dovednosti, jste právě Vy cílovými posluchači našeho školení. Osnova kurzu Filosofie a historie Lean Six Sigma. Úvod do nástrojů Lean Sigma. Metodologie DMAIC. Případové studie projektů. Podpora zavedení Lean Sigma v organizaci. Jak podporovat a řídit změnu. Kdo Vás bude školit Aleš Mandák


Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium - přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia - na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.

SEARCHŠkolení: LEAN SIX SIGMA


Říjen 2019 # Become a project improvement Expert! Be a competent part of the team dealing with strategic initiatives in your company! Green Belt training is composed of a mix of management, team and professional knowledge skills based on the Lean Six Sigma methodologies. Learning these skills will enable you to successfully ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Září 2019 # ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Září 2019 # ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.


Září 2019 # ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Červen 2019 # Školení Green Belt pro administrativní pracovníky se zaměřuje na zlepšování a zjednodušování procesů pomocí metodiky Lean Six Sigma. Vrhněte se na řešení chronických problémů spojených s kvalitou, produktivitou a vysokými náklady. Zbavte se zbytečného přetížení a ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Listopad 2019 # Školení Green Belt pro administrativní pracovníky se zaměřuje na zlepšování a zjednodušování procesů pomocí metodiky Lean Six Sigma. Vrhněte se na řešení chronických problémů spojených s kvalitou, produktivitou a vysokými náklady. Zbavte se zbytečného přetížení a stresu. ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.
Březen 2020 # Školení Green Belt pro administrativní pracovníky se zaměřuje na zlepšování a zjednodušování procesů pomocí metodiky Lean Six Sigma. Vrhněte se na řešení chronických problémů spojených s kvalitou, produktivitou a vysokými náklady. Zbavte se zbytečného přetížení a ...   Kurz od firmy: SCC Partner, spol. s r.o.


LEAN SIX SIGMA

Strana: | >> 1 << | Celkem: 7 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | LEAN | SIX | SIGMAhttp://studium-kurzy.cz/skoleni_75907_lean-six-sigma.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde