Studium, rekvalifikační kurzy, školení a semináře
verejne zakazky zadavame stavebni prace po n ovele zakona o zadavani verejnych zakazek

Studium-Kurzy.cz
HandMade by HANNDE.com

ŠKOLENÍ: Veřejné zakázky: zadáváme stavební práce po novele zákona o zadávání veřejných zakázek # Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

Program semináře: * Veřejná zakázka na stavební práce – vymezení pojmu, sporné případy, typy vhodných zadávacích řízení, specifika; * Předběžné tržní konzultace s potenciálními dodavateli VZ na stavební práce – jak je vést a dozvědět se potřebné informace? * Související veřejné zakázky s veřejnou zakázkou na stavební práce
Program semináře: * Veřejná zakázka na stavební práce – vymezení pojmu, sporné případy, typy vhodných zadávacích řízení, specifika; * Předběžné tržní konzultace s potenciálními dodavateli VZ na stavební práce – jak je vést a dozvědět se potřebné informace? * Související veřejné zakázky s veřejnou zakázkou na stavební práce – VZ na projektovou dokumentaci vč. VZ na zhotovení BIM, TDS, BOZP; * Příprava zadávacích podmínek na VZ na stavební práce – specifika a rizika; * Smlouva o dílo – náležitosti, esenciality, tipy, možnosti užití smluvních standardů; * Projekty a veřejné zakázky typu Design & Build – postupy zadávacího řízení, způsoby soutěže; * Výběr dodavatele – možnosti a postupy hodnocení kvality – náklady životního cyklu, postupy typu BVA; * Problematika způsobilosti a kvalifikace; * Problematika nabídky – změna vs. vysvětlení nabídky. * Změny závazků vzešlých ze soutěže na veřejnou zakázku – problematika podstatné a nepodstatné změny smlouvy, jak užívat a vykládat ust. § 222 (jednotlivé odstavce – limity, aplikace, procesování), vyhrazené změny závazku. Očekává se živá diskuse s účastníky založená na jejich vlastních zkušenosti a kazuistice

Obsah kurzu - školení     Program semináře: * Veřejná zakázka na stavební práce – vymezení pojmu, sporné případy, typy vhodných zadávacích řízení, specifika; * Předběžné tržní konzultace s potenciálními dodavateli VZ na stavební práce – jak je vést a dozvědět se potřebné informace? * Související veřejné zakázky s veřejnou zakázkou na stavební práce – VZ na projektovou dokumentaci vč. VZ na zhotovení BIM, TDS, BOZP; * Příprava zadávacích podmínek na VZ na stavební práce – specifika a rizika; * Smlouva o dílo – náležitosti, esenciality, tipy, možnosti užití smluvních standardů; * Projekty a veřejné zakázky typu Design & Build – postupy zadávacího řízení, způsoby soutěže; * Výběr dodavatele – možnosti a postupy hodnocení kvality – náklady životního cyklu, postupy typu BVA; * Problematika způsobilosti a kvalifikace; * Problematika nabídky – změna vs. vysvětlení nabídky. * Změny závazků vzešlých ze soutěže na veřejnou zakázku – problematika podstatné a nepodstatné změny smlouvy, jak užívat a vykládat ust. § 222 (jednotlivé odstavce – limity, aplikace, procesování), vyhrazené změny závazku. Očekává se živá diskuse s účastníky založená na jejich vlastních zkušenosti a kazuistice
Podrobnosti o kurzu & přihláška na kurz
  • Mgr. Michal Čermák - působí jako právník na Českém vysokém učení technickém v Praze a Masarykově univerzitě v Brně, je majitelem poradenské společnosti CERAP, s.r.o. a působí jako externí konzultant v oblastech složitých veřejných zakázek u řady zadavatelů. Ve své praxi se zaměřuje zejména na veřejné zakázky na informační systémy a stavební práce.
  • PLATBA ZA SEMINÁŘ A JEHO VYÚČTOVÁNÍ: Po obdržení přihlášky zašleme objednateli [účastníkovi] potvrzení o registraci na semináři současně s výzvou k platbě za seminář [semináře] s přiděleným variabilním symbolem. Platbu provedete na naše číslo účtu 84141061 - 0100 [KB, pobočka Praha 6]. Daňový doklad [fakturu s vyúčtováním] obdrží účastník poštou v termínu předepsaném zákonem po připsání platby na náš účet. V mimořádných případech lze platit na semináři u registrace. V tomto případě obdrží účastník příjmový pokladní doklad o zaplacení a následně poštou řádný daňový doklad. Ve vložném [cena semináře] je zahrnuto drobné občerstvení. Při neúčasti účastníka [nebo jeho náhradníka] účastnický poplatek nevracíme. Účastnický poplatek vrátíme pouze na základě písemného zrušení přihlášky do tří dnů před konáním akce. Registrace účastníků na semináři je vždy od 8.30 hodin do 9.00 hodin – tj. půl hodiny před zahájením semináře. Registrace účastníků seminářů konaných ve Starých Splavech je od 10.30 do 11.00 hodin [ubytování účastníků od 9.00 hodin].
Termíny školení -- NA VYBRANÉ ŠKOLENÍ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT --

SEARCHŠkolení: Veřejné zakázky: zadáváme


Březen 2023 # Obchodní právo # Seminář bude zaměřen na komplexní a prakticky orientovaný úvod do problematiky veřejného zadávání. Budou vysvětleny základní pojmy a postupy z pohledu zadavatele, dodavatelů i dalších účastníků zadávacího procesu. obsah Základní pojmy Co je veřejná zakázka? Zadavatel podle zákona Druhy veřejných ...   Kurz od firmy: STUDIO W
Únor 2023 # Akreditace: MV - AK - PV-194 - 2022, Veřejné zakázky malého rozsahu (webinář) Cíl semináře Cílem semináře je nebát se veřejných zakázek, ale mít k nim respekt. ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Červen 2023 # Na praktických příkladech si procvičíte účtování specifických transakcí u rozpočtových a příspěvkových organizací účtujících dle vyhlášky č. 410 - 2009 Sb. v platném znění. Půjde zejména o ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.


Březen 2023 # Akreditace: MV - AK - PV-698 - 2022; Směrnice a zákon o finanční kontrole - aktuálně (webinář) ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Březen 2023 # Cíl semináře Seminář je zaměřený na identifikaci stresu a práci se stresem v každodenní rutině. Účastníci si prostřednictvím vlastní zkušenosti prozkoumají, co je pro ně stresem a jak s ním zacházejí. Seznámí se s různými strategiemi, jak zacházet se stresem a jakým způsobem si míru stresu korigovat. ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Duben 2023 # Akreditace: MV - Ministerstvo vnitra Cíl semináře Cílem semináře je poskytnout posluchačům komplexní vhled do problematiky poskytování informací o činnosti veřejné správy ve světle právní úpravy i aplikační ...   Kurz od firmy: Aliaves Co., a.s.
Březen 2023 # Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče přípravy zadávacích podmínek, procesu výběru dodavatele, uzavření a plnění smlouvy i jejích změn. V průběhu semináře bude průřezově komentován celý předpis se zaměřením ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Březen 2023 # Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče přípravy zadávacích podmínek, procesu výběru dodavatele, uzavření a plnění smlouvy i jejích změn. V průběhu semináře bude průřezově komentován celý předpis se zaměřením ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2023 # Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče plnění smlouvy a její případné změny. V průběhu semináře se dozvíte, jak lze realizovat změny smluvních závazků již uzavřených v předchozím ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Květen 2023 # Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče plnění smlouvy a její případné změny. V průběhu semináře se dozvíte, jak lze realizovat změny smluvních závazků již uzavřených v předchozím ...   Kurz od firmy: 1. VOX a.s.
Červen 2023 # Obchodní právo # Seminář bude zaměřen na poznatky a zkušenosti získané v období několika let, které uplynuly od nabytí účinnosti zákona. Pokusíme se přinést odpovědi na četné otázky, které nebylo v době nabytí účinnosti zákona možné jednoznačně zodpovědět. obsah Předpokládaná hodnota zakázky Kdy tvoří dílčí plnění jednu ...   Kurz od firmy: STUDIO W


Květen 2023 # Pro všechny úrovně. Určeno pro Určeno proInterní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné zprávy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územní samosprávné celky (kraje, Magistrátní města, obce) a jimi zřizované organizace. Cíl semináře Podat ucelený přehled o řízení ...   Kurz od firmy: Český institut interních auditorů, z.s.


Veřejné zakázky: zadáváme stavební práce po novele zákona o zadávání veřejných zakázek

Strana: | 1 << | 2 | 3 | >> 4 | Celkem: 42 seminářů, kurzů a/nebo školeníNebo hledat pouze kurz: | Veřejné | zakázky: | zadáváme | stavební | prácehttps://studium-kurzy.cz/skoleni_104307_verejne-zakazky--zadavame-stavebni-prace-po-novele-zakona-o-zadavani-verejnych-zakazek.html


OBEC.net, sro
CZ, Brno, Potocni 8

info(at)obec.net
tel: 775 193 488
  HANNDE.com HandMade - Prodej rukodělných výrobků
PraceJobs.com Volné pracovní místa


[?]

[?]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde